Propagace zdarma

Propagace zdarma je skvělou možností, jak zviditelnit svou společnost či produkt a udělat to efektivně. Proto využijte propagace zdarma a buďte na internetu vidět.

Nové firmy > Domácnost

Domácnost

Odolné ploty z odolného betonu

Tags: betonove ploty | odolne ploty | oploceni | ploty

Někteří lidé si myslí, že plot je přežitek, jiní mají pocit, že plot je důležitou součástí domu. Jak to tedy je? Pokud se vám zdá důležité mít vlastní soukromí, potom neváhejte a pořiďte si plot. Navíc ploty mohou plnit i ozdobnou a dekorativní funkci, která příjemně pohladí každé oko. Výběr ideálního oplocení záleží na několika faktorech, kterým je třeba věnovat pozornost před koupí plotu a jeho stavbou. Proto si ujasněte zejména výšku plotu, jeho design, styl, tvar a také materiál. Hledáte-li plot praktický a zároveň esteticky na úrovni, potom si určitě vyberte betonové ploty. U nich máte zcela flexibilní možnosti, kdy můžete libovolně kombinovat různé prvky a vzory, například vzor štípaný kámen nebo motiv ostré cihly, nebojte se experimentovat, protože určitě toužíte po tom, aby váš plot byl unikátní a jedinečný.

Betonový plot je tvořen betonovými sloupky, které mohou mít různou barvu či vzorování. Mezi tyto sloupky se vsunují betonové desky, u kterých lze také vybrat vzorování, ozdobné motivy či odstín. Svou fantazii můžete završit výběrem zakončení plotu. Betonové ploty mohou být rovné, do oblouku, s ozdobnou mřížkou nebo dřevěnými latěmi. V poslední době jsou k dostání také oboustranné betonové ploty, které jsou zdobeny po vnitřní i vnější straně.

Ještě stále nevíte, proč si pořídit kolem domu betonový plot? Již při samotné výrobě betonu je kladen velký důraz na jeho kvalitu a odolnost. Nemusíte se tedy bát nepříznivého počasí nebo nevyzpytatelných přírodních situací, protože betonový plot je velmi pevný a stabilní. Další výhodou je, že je zcela bezúdržbový, a proto nevyžaduje žádnou péči. Pořizovací cena betonového plotu je velmi příznivá. Stejně tak i jeho instalace, která je velmi snadná. Cílem výrobců je maximální spokojenost zákazníků, a proto se neváhejte obrátit na odborníky, kteří se betonovými ploty zabývají.

 

Komín odstraňuje jakékoli spaliny

Tags: komin | nerezovy komin

Pokud vám nejde o nic jiného než o obyčejný komínový systém z dobrého materiálu, potom byste měli vsadit na ten nejlepší a tím je nerezový komín. Je důležité si uvědomit, že nejdůležitější u komínu je funkčnost. Co vám pomůže, že máte komín ze dřeva a po celém obvodu opatřený řezbami, když vám dřív nebo později chytí od procházejících spalin a shoří na uhel? Dříve se komíny dělaly ze dřeva, než lidé přišli na to, že právě tyto komíny jsou častým zdrojem požárů. Proto se komíny začaly stavět kamenné nebo zděné.

Zděné komíny jsou sice lepší variantou, co se týká přímého ohně, nicméně pokud budete topení realizovat tuhými palivy, zděné komíny dlouho nevydrží a budou se rozpadat působením kyselých kondenzátů, které vznikají jako vedlejší produkty spalování dřeva. Proto je vhodné hledat dál, univerzálním řešením pro odvod spalin z tuhých paliv jsou nerezové komíny. Nerezová ocel je vysoce odolná vůči vlhkosti, vysokým teplotám i nejrůznějším chemikáliím. Komíny nerez lze používat samostatně nebo také jako komínové vložky v případě, že váš stávající komín má stabilní konstrukci a vy jej chcete chránit před působením spalin.

Velkou výhodou je, že nerezové komíny můžete k domu přistavět i dodatečně. Díky nízké hmotnosti nerezové oceli nepotřebuje komín z nerezu žádný základ a snadno jej můžete přichytit na fasádu bez nutnosti rozbourat půlku domu. Nerezové komíny se vyrábí jako stavebnicový systém, můžete je koupit jako set, ale většinou se prodávají spíš po jednotlivých dílech. To má výhodu v tom, že si sestavíte komín podle vašich konkrétních potřeb a proporcí domu. Díky velké variabilitě dílů naleznete vždy takové, které můžete bez problémů napojit na kouřovody vedoucí od krbu či kamen, ty odvádí spaliny vzniklé hořením tuhých paliv, nebo na plynový kotel pro odvod spalin z topení plynem.

 

Estetické ploty z betonu

Tags: betonove ploty | oploceni | ploty

V dnešní době má vše rychlý vývoj, výrobky dostávají nový design, poutavější obaly, vymýšlejí se nové funkce, nejinak tomu je i v případě betonových plotů. Dříve byly k dostání pouze jednostranně dekorované betonové ploty. Nyní je tu však novinka – oboustranné betonové ploty, které nabízí designový dekor nyní z obou stran. Těšili jste se, až si budete moci jednou koupit betonový plot, který bude okrasný z vnitřní i vnější strany? Nyní máte možnost, už nebudete muset vymýšlet, jak zamaskovat hladkou stranu plotu živým plotem, okrasnými keři nebo jiným způsobem.

Oboustranné betonové ploty přinesou vašemu domu konečně dokonalý doplněk, který potřeboval. Betonové ploty slouží především jako perfektní ochrana proti cizímu vniknutí, jsou vysoce pevné, stabilní a odolné vůči klimatickému i mechanickému působení. Můžete se proto vždy spolehnout, že vám betonové ploty vytvoří doma dostatečné soukromí, abyste mohli nerušeně na zahradě sekat trávu, dovádět s dětmi nebo se třeba opalovat. Tyto kvality měly betonové ploty dříve a mají je i dnes, jedinou vadou na kráse byla pouze jedna dekorovaná strana. Lidé tak museli řešit dilema, zda umístit plot dekorovanou stranou dovnitř nebo ven. Nyní už vás však tento problém trápit nebude, jednoduše si pořídíte oboustranný plot.

Oboustranné betonové ploty mají spoustu výhod, esteticky plot vypadá zevnitř i zvenku stejně reprezentativně, je okrasný z obou stran, takže vy se z vaší terasy na zahradě budete dívat na krásný dekorovaný plot, zatímco váš soused nebo kolemjdoucí uvidí totéž. Betonové ploty se pochlubí zachovanými praktickými vlastnostmi, které navíc doplňuje výrazný design, betonové ploty jsou stále bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Tyto ploty jsou vhodné pro každého, kdo chce svůj dům doplnit skutečně kvalitním plotem.

 

Maxilux markýzy

Tags: kazetova markyza | markyzy | Zahrada

Jak jsme si užili léto na naší nové zahradě?
V květnu jsme se přestěhovali do nového přízemního bytu v Praze. Pan domácí nám poskytl k neomezenému užívání velkou krásnou zahradu orámovanou vzrostlými borovicemi, na kterou vede vstup přímo z naší haly.

Jediné, co zahradě chybělo, bylo posezení ve stínu pěkné markýzy.
Protože "strýček Google" nám poradil dobře i tentokrát, našli jsme si markýzy od firmy Maxilux
www.markyzy.cz)
Protože jsme byli nadmíru spokojeni, slíbila jsem napsat tento pochvalný článek.

Vybrali jsme si kazetovou markýzu na dálkové ovládání v krásné antrazitové barvě,
a přestože jsme s manželem upoutáni skoro celé léto ve městě kvůli práci, připadali jsme si jako na dovolené. Několikrát jsme pořádali odpolední párty s přáteli a sami jsme na zahradě trávili skoro každou volnou chvíli dokonce i za deště.

Ještě jednou tedy děkuji firmě Maxilux za perfektní servis a doufám, že tento článek pomůže podpořit její již tak dobré jméno.

Zdenka Bucká

 

Dřevostavby ROVAX víme jak udržovat moderní dřevostavby

Tags: dřevostavby | montované domy | montované dřevostavby | rodinné domy

Plánovaná životnost dřevostaveb činí přibližně 100 let. Pravidelnou odborně prováděnou údržbou však můžeme životnost několikanásobně prodloužit. U dřevostaveb, stejně jako u zděných staveb, platí, že jednotlivé konstrukce je nutné v průběhu životnosti domu v určitých cyklech pravidelně kontrolovat, ošetřovat a zjištěné nedostatky včas odborně odstraňovat.

Firma Dřevostavby ROVAX, spol. s r.o. Brno nabízí mimo montované domy také pravidelnou údržbu, opravy, případně výměnu komponentů stavby, které to po provedení kontroly vyžadují.

Pravidelnou odborně prováděnou údržbou si zajistíte dlouhodobé správné fungování jednotlivých konstrukcí stavby.

Dřevostavby Brno - firma ROVAX, spol. s r.o.:
- Provádí výstavbu dřevostavby na klíč
- Poskytuje komplexní kontrolu celého objektu včetně revizí jednotlivých instalací, servisu kotle, po kontrole návrh udržovacích prací včetně stanovení ceny za jejich provedení.
- Zajistí opravu konstrukcí s mechanickým poškozením, případně jejich výměnu po předchozí prohlídce a stanovení ceny za provedení opravy.

 
Více článků...
Hledání

Kalendář
<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031