Propagace zdarma

Propagace zdarma je skvělou možností, jak zviditelnit svou společnost či produkt a udělat to efektivně. Proto využijte propagace zdarma a buďte na internetu vidět.

Nové firmy > Reklama

Reklama

Proč některé firmy vždy vydělají peníze ve svém oboru?

Tags: levné reklamní předměty | reklama levně

Tajemství úspěchu se skrývá v uceleném návodu, jak řídit reklamu a propagaci firmy podle skutečných potřeb. Potřebu propagovat své produkty a služby pociťuje snad každý podnikatel. Bohužel, vedení mnoha podniků a firem nemá čas a často ani chuť hledat správné řešení propagace. Sám jsem si prošel podobným obdobím a díky tomu získal cenné zkušenosti, jak vynaložený čas a finanční prostředky na reklamu a propagaci efektivně zúročit.

 

Levná a přitom originální reklama není jen utopie!

Reklamní a dárkové předměty (nejčastěji označené decentně logem) jsou vhodným nástrojem na budování dlouhodobých vztahů nejen se stávajícími, ale i novými klienty. Naše mladá firma Basecampagency se v oblasti realizace reklamních předmětů vydala zcela netradiční cestou. Jednoduše děláme reklamní servis jinak. Vymýšlíme vlastní návrhy reklamních předmětů a spolupracujeme s firmami i ze zahraničí. Přinášíme tak na náš trh netradiční návrhy reklamních předmětů, které Vaši firmu nebo organizaci zásadním způsobem odliší od konkurence a zaujmou Vaše cílové skupiny.

Příklad jednoduchého, ale zato geniálního řešení reklamy a propagace

V oblasti propagace pomocí reklamních předmětů Vám mohu uvést jeden z názorných příkladů, jak v Basecampagency pracujeme. Dlouho jsme si lámali hlavu nad tím, jak pro reklamní účely využít nákupní vozíky v obchodních řetězcích. Realizovali jsme potisk klasických žetonů do vozíků pro pár větších společností, ale prostě to nebylo ono. Komunikační plocha žetonů byla velmi malá a navíc nebyla v průběhu nákupu vůbec na očích. Zlom přišel s nápadem, použít naprosto odlišný materiál a tvar, který bude namísto žetonů a mincí také fungovat a vyřeší problémy s absencí reklamní plochy. Vznikly tak reklamní žetony ve tvaru kreditní karty, které lze považovat za dokonalé reklamní a dárkové předměty pro masovou propagaci. Karty do vozíků mají z pohledu reklamy mnoho skvělých vlastností. Nejzajímavější na nich je, že budí v obchodních centrech a prodejnách velkou pozornost u kolemjdoucích. Celá karta je nepřehlédnutelná reklamní plocha. PVC materiál umožňuje výrobu jakéhokoliv tvaru a lze vytisknout v jednom nákladu až 25 různých motivů, tzn. mohu tedy propagovat až 25 různých produktů nebo služeb mé firmy. Karty mají praktický malý výsek sloužící jako držáček na seznam nákupu a v neposlední řadě je jejich životnost srovnatelná s klasickými kreditními kartami. Masově zaměřená reklama pomocí těchto kartiček samozřejmě není vhodná pro každého, ale umím si představit jejich bezvadné využití u mnoha středních a větších firem a zájmových organizací. Napadá Vás chytřejší způsob reklamy a propagace za pár korun?

Vždy lze přijít s něčím novým

Nalézáme v oblasti reklamy a propagace nápady, které konkurence ještě nevyužívá. Takto byste na tuto pomůcku měli také nahlížet a zkoušet nové způsoby, jak oslovit zákazníky i širokou veřejnost a komunikovat s nimi. Neomezujte se na možnosti reklamy, které jsou aktivně propagovány, případně na ty, o kterých se náhodou dozvíte. Lepší je vzít správu reklamy pevně do svých rukou a přijít s takovou reklamní kampaní, která přinese očekávané ovoce. Investovat do propagace Vaší firmy nebo organizace se vyplatí, ale jen když je to správnou cestou a s těmi, kteří vědí, co dělají.

Bc. Roman Pinkava

Basecampagency

 

Představení české pobočky organizace IHRC

Tags: charita | EU | krize | lidská práva | OSN | politika | regazzo jan maria

Česká pobočka organizace IHRC je aktivní převším v oblasti monitorování lidských práv. Monitoringem se získávají cenné poznatky, které slouží ke zpracování “Výsledkové zprávy”, kterou ambassador IHRC v České republice, J.Ex. Jan Maria Regazzo, zasílá do centrály IHRC.

Měla jsem tu vzácnou příležitost a setkala se s panem velvyslancem v jeho pražské kanceláři a položila mu několik otázek.

 

Vaše Excelence, IHRC je v Čeké republice “nováčkem”. Jaké služby dokáže nabídnout zájemcům v budoucnu?

 

“Je pravdou, že IHRC se v České republice teprve etabluje a bude potřeba delšího časového úseku, abychom zhodnotili opravdové potřeby na poli lidských práv. Především nabídneme službu poradenskou, která bude k dispozici od září tohoto roku. Naše poradenství je založeno na bezplatném poskytování sociálně-právních služeb, a to nejen pro lidská práva. Plánuji také podporu projektu “Hospic pro všechny”, v jehož rámci bych rád ve spolupráci s povolanými lidmi, vybudovat plně dotovaný hospic. Tento projekt je dlouhodobý a jeho realizace se nyní plánuje.”

 

Je Vaše snaha o vybudování hospice akceptována centrálou IHRC ?

 

“Ano, centrála IHRC plně podporuje naše aktivity a poskytuje plnou pomoc. Jedná se především o podporu mediální a organizační”.

 

Jak byste zhodnotil lidská práva v České republice ?

 

“Česká republika je jistě zemí plně demokratickou, kde se dbá na dodržování lidských práv a jejich návrat tam, kde byla poškozována. Velké štěstí vidím, především v tom, že zde již fungují organizace typu Amnesty Internatinal, které informují o lidských právech zeširoka. Ono není v České republice ani tak nutné vyvíjet mediální tlak na občany a upozorňovat je na problémy. Musíme nabýzet řešení krizových situací na příkladech. Pak bude jistě možné lépe řešit naše vlastní nedostatky v respektu k druhým.

 

Jaké řešení je tedy dle Vašeho pohledu reálné?”

 

 

“Je jistě nutné v dnešní době neustále apelovat na zodpovědné politiky a zastupitele, aby více hovořili na téma práv jedince. Současná ekonomická krize je velikým problémem, ale dle mého názoru je větším nebezpečím krize etická, chcete-li morální. Tatot krize lidské společnosti degraduje každého člověka ze svébytného a suverénního jedince na objekt vyjádřený v ekonomických prognózách.

Řešení vidím především ve snaze všímat si okolí a při zhodnocení situace hledat pomoc u odborníků.

Budeme poskytovat také přednáškové cykly, které budou mít za cíl zlepšit informační gramotnost občanů tak, aby sami dokázali předcházet bazálním potížím denního života.

 

Vím, že jste také biskupem Autonomní pravoslavné církve, zapojujete také do svého poslání křesťanské hodnoty?”

 

“Nedá se přímo říci, že bych zapojoval cíleně křesťanské hodnoty a principy do svého poslání. Tyto hodnoty jsou spíše než ryze náboženské, více lidské a etické. Je samozřejmé, že jisté před-porozumění při hledání vhodných řešení mít musím. Když vidím, že spolupracovník je křesťan, jistě se při vhodné chvíli komunikuje toto téma. Pokud s lidmi hovořím, nesnažím se přímo zmiňovat o církevně-pastorační oblasti mé mise.”

Připravujete na tento rok nějaké charitativní akce?”

 

Tento rok bude ještě ve znamení poznávání prostředí, které mi bylo svěřeno. Plánuji však zapojit se více do společenského života, a to především organizováním koncertů, jejichž výtěžek půjde na obnovu kulturního života v českých obcích a městech.

 

Jak budou tyto akce cílené, tedy za jakým účelem budou realizovány?”

 

“Tyto společenské události budou především cílené na rozvoj informovanosti a občanské angažovanosti jednotlivých lidí v menších sociálních prostředích. Tímto bych rád docílil efektu rozšíření zájmu obcí a měst, která jsou také v oblasti lidských práv zainteresována, ale často neví, jak problémy řešit.

 

 

Ráda bych poděkovala Vaší Excelenci za poskytnutý rozhovor a přeji viditelné úspěchy při Vašem novém poslání.

 

“Také děkuji a věřím, že naše nabídka osloví další zájemce o naší českou pobočku”.

 

 

 

SEO optimalizace pro vyhledávače od profesionálů

Tags: optimalizace pro vyhledávače | SEO | SEO optimalizace

Zajímá vás internet nejen z pohledu uživatelského, kdy chcete najít relevantní informace, ale také z pohledu toho, kdo chce, aby jeho informace byly k nalezení právě pro ty, kdo je hledají? Pak je pro vás absolutně klíčovou záležitostí SEO optimalizace, neboť bez ní se jen stěží prosadíte na mnohých stranách výsledků vyhledávání na daná klíčová slova v obrovské konkurenci ve vašem oboru. A spoléhat se dnes jen na reklamu osobního doporučení, kterou si lidé mezi sebou předají, pokud váš produkt není opravdu natolik unikátní, že ho nemůže poskytovat nikdo jiný, je opravdu bláhové a jistým začátkem vašeho firemního konce. To, co potřebujete, se jmenuje SEO. Jinými slovy optimalizace pro vyhledávače, aby vyhledávač mohl porovnat a seřadit relevantnost jednotlivých odkazů pro toho, kdo právě zadal určitá klíčová slova a snaží se na internetu najít požadovanou informaci. Podceňovat SEO znamená ignorovat principy vyhledávání na internetu a to je dost nezodpovědné v dnešní době, kdy prakticky většina života se pohybuje v prostředí moderních komunikačních technologiích.

 

Reklama na internetu formou PPC

Tags: PPC | PPC kampaně | PPC reklama

Pokud se zabýváte internetem nejen ze strany uživatelské, kdy pouze hledáte informace nebo výhodné nákupy, jistě jste již slyšeli o pojmu internetový marketing. V rámci něj jste možná také postřehli, co je to PPC a že bez PPC kampaně se budete těžko probojovávat, pokud chcete okamžitě zvýšit návštěvnost svých webových stránek a generovat větší zisky. Znamená to tedy, že máte svůj vlastní obchod, který provozujete na internetu a tím nemyslíme jen e-shop ale obecně libovolné podnikání, o kterém prostě chcete, aby se mezi potenciálními zákazníky vědělo. Pokud však nejste profesionály v oblasti internetového marketingu, rozhodně vám nedoporučujeme, abyste se do přípravy PPC kampaně pouštěli sami, neboť nikdy nedosáhnete stejných výsledků jako odborníci, kteří mají zkušenosti v této oblasti a jsou schopni vám poradit, která PPC reklama pro vás na jakých místech bude funkční a která ne. Raději si tedy zaplaťte odborníky, neboť ve výsledku náklady vůči efektu budou mnohem nižší, než kdybyste se sami snažili metodou pokus - omyl najít optimální řešení.

 

REKONSTRUKCE KOUPELEN

Tags: dlažba | hodinový manžel | koupelna | obklady | rekonstrukce | Zedník

Provádím REKONSTRUKCE KOUPELEN , pokládku obkladů a dlažby a veškeré práce související se stavebnímy ůpravy.Pokud hledáte řemeslníka pro Vaši rekonstrukci či renovaci a třeba jen potřebujete položit dlažbu , nebo obklady do kuchyně, na mém webu naleznete základní informace, reference a také ceník prací . At už se jedná o renovaci omítek nebo zateplení vašeho domu, v případě zájmu mne kontaktujte . Veěkeré info na webu.Co umím provedu a co neumím k tomu mám své partnery, kteří ve směru řemesla ke kterému nemám praxi ani vzdělání provedou k Vaší plné spokojenosti.Zaměřuji se především na pokládku obkladů a dlažby, renovacemi omítek , přestavbou koupelen a co se týče rozvodů vody a elektřiny k tomu se mnou spolupracují partneři kteří svému řemeslu dokonale rozumí. Více na webu - http://pokladac.webnode.cz/

 
Více článků...
Hledání

Kalendář
<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031