Propagace zdarma

Propagace zdarma je skvělou možností, jak zviditelnit svou společnost či produkt a udělat to efektivně. Proto využijte propagace zdarma a buďte na internetu vidět.

Nové firmy > Volný čas > Vše o křečcích

Vše o křečcích

Tags: chovatelstvi | krecek

Zajímáte se o svět křečků a křečíků? Hledáte kvalitní informace o jejich chovu? Sháníte křečky k prodeji? Pak si určitě prohlédněte tento informacemi o křečcích nabytý kvalitní web chovatelské stanice Mandarin's.

Chovatelská stanice Mandarin's se zabývá profesionálním chovem křečků a křečíků. Na stránkách CHS Mandarin's naleznete desítky odborných článků týkajících se chovu křečků, ochočování, výchovy, stravy, ubytování, péče, nemocí, rozmnožování, genetiky, chovatelství, zajímavostí o křečcích aj.! Všechny články jsou sepsány z jejich více než 10 let zkušeností s chovem a plně Vám nahradí kdejakou knihu o křečcích. Pokud máte přeci jenom dotaz navíc, můžete kontaktovat chovatelku Evu Dudíkovou, která Vám ráda jakýkoliv dotaz zodpoví.

CHS Mandarin's pravidelně také nabízí mláďata křečíků džungarských s oficiálním PP (průkazem původu) ve všech 3 oficiálních barvách. Většina chovných křečíků v této chovatelské stanici pochází z kvalitních zahraničních chovů (Anglie, Švédsko, Finsko), odkud chovatelka křečíky importuje, ale také své exportuje. Mláďata z této CHS jsou zdravá a ochočená. Vhodná jak na mazlíčky do rodin k dětem, tak také na chov i výstavy. CHS Mandarin's pravidelně vyhrává se svými křečíky první příčky výstav.

 
Hledání

Kalendář
<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031